Программа «Напої на благо»

 

                                                      Правила участі

 

 

Благотворительный фонд «Надежда на улыбку» проводит Благотворительную Акцию «Напитки во благо».

 

Целью Акции является сбор средств для помощи больным детям.

Благотворительный фонд «Надежда на улыбку» поддерживает общественную инициативу оказания помощи и заботы тем, кто в этом нуждается, вдохновляя на подобные действия всех людей.

 

В Акции будут задействованы волонтёры БФ «Надежда на улыбку», которые будут ознакамливать людей с информацией о акции и призывать принять участие в ней. Акция проходит в период с 05.08.2021 по 31.08.2021 включительно. У людей будет возможность оказать финансовую помощь в бокс на выставочном стенде в минимальном пожертвовании от 30грн (что является расходной частью для получения подарка ). Все полученные средства, будут направлены на оплату лечения детей, в том числе на приобретение специального медицинского оборудования.

 

По адресу на вулицях: Кримська; Гаванна; Віце-Адмірала Жукова;Дерібасівська; Пушкінська; Ланжеронівська; Екатерининська; Площа Грецька; Ришельєвська; Приморський бульвар;Аркадия пляж;  Екатерининська площа; Провулок Червоний; Провулок Чайковського; Старосінна; Привокальна площа; Лейтенанта Шмідта; Пантеліймонівська; Середньофонтанська,Парк ТГ Шевченко, пляж Ланжерон, пляж Аркадія.  будет установлен выставочный стенд с боксом для сбора пожертвований. Также установлен ознакомительный баннер на котором будет размещена информация о проведении акции. Каждый человек может ознакомиться с правилами проведения акции на сайте, в социальных сетях, на выставочных стендах.  На всех выставочных стендах будут раздаваться подарки (напитки в специальных стаканчиках) за участие в акции, количество подарков ограничено (1 подарок 1 благотворителю 1 раз в сутки).

 

После окончания благотворительной акции «Напитки во благо», с целью ознакомления людей с ее результатами, Благотворительный фонд «Надежда на улыбку»  расположит информацию о собранной сумме и потраченных средствах на сайте https://posmishkadityam.com.ua.

 

Благотворительныйфонд «Надежда на улыбку»  надеется с помощью данной благотворительной акции не только помочь детям, которые нуждаются в этом, но и способствовать проявлению и поддержке подобных инициатив среди населения Украины.

 

 

 

 

 

 

                                                      Правила участі

                                                      у Благодійній акції «Здоровя детям»

1)Організаторами Благодійної акції «Напої на благо» є Благодійний фонд «Надія на посмішку».

Місцезнаходження:Одеська область Овідіопольський район смт. Великодолинське вул. Паркова 6 кв 3

 1. Територія проведення Благодійної акції:

Україна м.Одесса на вулицях: Кримська; Гаванна; Віце-Адмірала Жукова;Дерібасівська; Пушкінська; Ланжеронівська; Екатерининська; Площа Грецька; Ришельєвська; Приморський бульвар;Аркадия пляж;  Екатерининська площа; Провулок Червоний; Провулок Чайковського; Старосінна; Привокальна площа; Лейтенанта Шмідта; Пантеліймонівська; Середньофонтанська; Парк ТГ Шевченко, пляж Ланжерон, пляж Аркадія.

 1. Акція діє з 01.08.2021 по 31.08.2021 р. включно (за умови наявності спеціальних подарунків).
 2. Метою Благодійної акції є збір коштів для надання допомоги хворим дітям, в тому числі для придбання спеціального медичного обладнання, а також підтримка громадської ініціативи надання допомоги і турботи тим, хто цього потребує, надихаючи на подібні дії всіх наших покупців.
 3. Для участі в Благодійній акції на виставочному стенду, в якому проходить Благодійна акція (пункт 2 Правил), необхідно внести суму від 30грн у бокс. Спеціальні подарунки можуть бути отримані у обмеженій кількості 1 подарунок 1 благодіятелю 1 раз на добу (з метою уникнення шахрайства)
 4. Після закінчення Благодійної акції, всі грошові кошти, зібрані Благодійний фонд «Надія на посмішку» в рамках даної Благодійної акції, будуть перераховані на рахунок БФ «Надежда на улыбку»Р/рахунок UA 093287040000026002054222595 АТ КБ «Приват Банк» ЄДРПОУ 42234156, яка спрямує їх на лікування дітей, в тому числі на купівлю спеціального медичного обладнання,тощо.
 5. З метою ознайомлення учасників Благодійної акції з результатами Благодійної Акції Благодійнимфондом«Надія на посмішку» буде розміщено інформацію на сайтіhttps://posmishkadityam.com.ua, та в соц.сетях.

 

. 8. Благодійний фонд«Надія на посмішку»сподівається за допомогою даної Благодійної акції не тільки допомогти дітям, які мають потребу в цьому, а й сприяти прояву і підтримці подібних ініціатив серед населення України.

 1. Повернення спеціальних подарунків не допускається.
 2. Організатори Благодійної акції залишають за собою право змінювати Правила участі в Благодійній акції, в тому числі територію та строки її проведення. Інформація про зміни Правил участі в Благодійній акції розміщується на сайтіhttps://posmishkadityam.com.ua, а також про них можна дізнатися за телефоном 063 593 62 04. Організатори Благодійної акції не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як: стихійні лиха, пожежа, повінь, воєннідії будь-якого характеру, блокади, суттєвізміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора (-ів) Благодійної акції обставини.

* зразок подарунків

 

 • Одесская область, г. Одесса, ул. Осипова, 33, офис 7

 • +380635936204; +380980238850

 • posmishkaditiam@gmail.com