Правила участі у Благодійній розпродажі «Маленький сюрприз» 

 

Благотворительный фонд «Надежда на улыбку» проводит Благотворительную Акцию «Маленький сюрприз».

Целью Акции является сбор средств для помощи больным детям. Благотворительный фонд «Надежда на улыбку» поддерживает общественную инициативу оказания помощи и заботы тем, кто в этом нуждается, вдохновляя на подобные действия всех людей.

В Акции будет задействован волонтёр БФ «Надежда на улыбку», который будет ознакамливать людей с информацией о акции и призывать принять участие в ней. Акция проходит в период с 01.07.2021 по 31.07.2021 включительно.

У людей будет возможность оказать финансовую помощь в бокс на выставочном стенде. Все полученные средства, будут направлены на лечение детей, в том числе на приобретение специального медицинского оборудования.

По адресу Приморський бульвар установлен выставочный стенд с боксом для сбора пожертвований. Также установлен ознакомительный баннер на котором будет размещена информация о проведении акции. Каждый человек может ознакомиться с правилами проведения акции на сайте, в социальных сетях, на выставочных стендах.

На всех выставочных стендах будут раздаваться подарки в виде зонты от дождя, симплы димплы, поп ит, дождевички, хомячки и т.д.  за участие в акции, количество подарков ограничено (1 подарок 1 благотворителю 1 раз в сутки).

После окончания благотворительной акции «Маленький сюрприз», с целью ознакомления людей с ее результатами, Благотворительный фонд «Надежда на улыбку» расположит информацию о собранной сумме и потраченных средствах на сайте https://posmishkadityam.com.ua.

Благотворительный фонд «Надежда на улыбку» надеется с помощью данной благотворительной акции не только помочь детям, которые нуждаются в этом, но и способствовать проявлению и поддержке подобных инициатив среди населения Украины.

 

 Правила участі у Благодійній акції «Маленький сюрприз»

 1. Організаторами Благодійної акції «Пряничный домик» є Благодійний фонд«Надія на посмішку». Місце знаходження:Одеська область Овідіопольський район смт. Великодолинське вул. Паркова 6 кв 3
 2. Територія проведення Благодійної акції:

Україна м.Одесса Приморський бульвар.

 1. Акція діє з 01.07.2021по 31.07.2021 р. включно (за умови наявності спеціальних подарунків).
 2. Метою Благодійної акції є збір коштів для надання допомоги хворим дітям, в тому числі для придбання спеціального медичного обладнання, а також підтримка громадської ініціативи надання допомоги і турботи тим, хто цього потребує, надихаючи на подібні дії всіх наших покупців.
 3. Для участі в Благодійній акції на выставочному стенду, в якому проходить Благодійна акція (пункт 2 Правил), необхідно внести затвердженну сумму коштів у бокс. Спеціальні подарунки можуть бути отримані у обмеженій кількостім1 подарунок 1 благодіятелю 1 раз на добу (з метою уникнення шахрайства)
 4. Після закінчення Благодійної акції, всі грошові кошти, зібрані Благодійним фондом«Надія на посмішку»в рамках даної Благодійної акції, будуть перераховані на рахунок БФ «Надежда на улыбку»

Р/рахунок UA 503287040000026002054222595; UA933287040000026000054245789

  АТ КБ «Приват Банк» м.Київ ЄДРПОУ 42234156 МФО 305299, яка спрямує їх на лікування дітей, в тому числі на купівлю спеціального медичного обладнання.

 1. З метою ознайомлення учасників Благодійної акції з результатами Благодійної Акції Благодійним фондом«Надія на посмішку» буде розміщено інформаціюна сайті https://posmishkadityam.com.ua, та в соц.сетях.

 

. 8. Благодійний фонд«Надія на посмішку» сподівається за допомогою даної Благодійної акції не тільки допомогти дітям, які мають потребу в цьому, а й сприяти прояву і підтримці подібних ініціатив серед населення України.

 1. Повернення спеціальних подарунків не допускається.
 2. Організатори Благодійної акції залишають за собою право змінювати Правила участі в Благодійній акції, в тому числі територію та строки її проведення. Інформація про зміни Правил участі в Благодійній акції розміщується на сайті https://posmishkadityam.com.ua, а також про них можно дізнатися за телефоном 063 593 62 04. Організатори Благодійної акції не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як: стихійні лиха, пожежа, повінь, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєвізміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора (-ів) Благодійної акції обставини.

* зразок подарунків

1) нічник дитячій2) м’які іграшки3) набори шашки4) обідки на голову5) набір біжутерії6) шарики7) брелокі
 • Одесская область, г. Одесса, ул. Осипова, 33, офис 7

 • +380635936204; +380980238850

 • posmishkaditiam@gmail.com