Правила участі у Благодійній розпродажі «Маленький сюрприз» 

 

Благотворительный фонд «Надежда на улыбку» проводит Благотворительную распродажу «Маленький сюрприз».

 

Целью благотворительной распродажи является сбор средств для помощи больным детям.

Благотворительный фонд «Надежда на улыбку» поддерживает общественную инициативу оказания помощи и заботы тем, кто в этом нуждается, вдохновляя на подобные действия всех людей.

 

В благотворительной распродаже будут задействованы волонтёры БФ «Надежда на улыбку», которые будут ознакамливать людей с информацией о распродаже и призывать принять участие в ней. Благотворительная распродажа проходит в период с 17.07.2020 по 17.07.2020 включительно. У людей будет возможность оказать финансовую помощь в бокс на выставочном стенде. Все полученные средства, будут направлены на лечение детей, в том числе на приобретение специального медицинского оборудования.

 

По адресу пер.Семафорный 4 г.Одесса, будет установлен выставочный стенд с боксом для сбора пожертвований. Также установлен ознакомительный баннер на котором будет размещена информация о сборе. Каждый человек может ознакомиться с правилами проведения благотворительной распродаже на сайте, в социальных сетях, на выставочных стендах. 

В период проведения благотворительной распродажи будут выдаваться маленькие подарки на без оплатной основе за пожертвование, участие ограничено (1 подарок 1 благотворителю 1 раз в сутки).

 

После окончания благотворительной распродажи «Маленький сюрприз», с целью ознакомления людей с ее результатами, Благотворительныйфонд «Надежда на улыбку»  расположит информацию о собранной сумме и потраченных средствах на сайте https://posmishkadityam.com.ua.

 

Благотворительныйфонд «Надежда на улыбку»  надеется с помощью данной благотворительной акции не только помочь детям, которые нуждаются в этом, но и способствовать проявлению и поддержке подобных инициатив среди населения Украины.

 

 

 

 

 

Правила участі у Благодійній розпродажі «Маленький сюрприз» 

1)Організаторами Благодійній розпродажі «Маленький сюрприз» є Благодійний фонд «Надія на посмішку».

Місцезнаходження:Одеська область Овідіопольський район смт. Великодолинське вул. Паркова 6 кв 3

 1. Територія проведення Благодійної акції:

Україна м.Одесса вул.Дерібасівська 16, Міський сад, вул. Пантелеймонівська 17 б

 1. Акція діє з 17.07.2020 р. по 17.08.2020 р включно (за умови наявності матеріалов для проведення майстер класів).
 1. Метою Благодійної акції є збір коштів для надання допомоги хворим дітям, в тому числі для придбання спеціального медичного обладнання, а також підтримка громадської ініціативи надання допомоги і турботи тим, хто цього потребує, надихаючи на подібні дії всіх наших покупців.
 2. Для участі в Благодійній розпродажі «Маленький сюрприз», в якому проходить Благодійна розпродажа (пункт 2 Правил), необхідно внести будь яку сумму коштів у бокс. Спеціальні подарунки можуть бути отримані у обмеженій кількості 1 подарунок 1 благодіятелю 1 раз на добу (з метою уникнення шахрайства).
 3. Після закінчення Благодійної розпродажі, всі грошові кошти, зібрані Благодійний фонд «Надія на посмішку». в рамках даної Благодійної розпродажі, будуть перераховані на рахунок БФ «Надежда на улыбку»Р/рахунок  UA 503287040000026002054222595  АТ КБ «Приват Банк» м.Київ

ЄДРПОУ 42234156 МФО 305299, яка спрямуєїх на лікування дітей, в тому числі на купівлю спеціального медичного обладнання.

 1. З метою ознайомлення учасників Благодійної розпродажі з результатами Благодійної розпродажі Благодійнимфондом«Надія на посмішку» буде розміщено інформацію на сайті https://posmishkadityam.com.ua, та в соц.сетях.

 

. 8. Благодійний фонд«Надія на посмішку»сподівається за допомогою даної Благодійної акції не тільки допомогти дітям, які мають потребу в цьому, а й сприяти прояву і підтримці подібних ініціатив серед населення України.

 1. Повернення подарунків за майстер класи не допускаються.
 2. Організатори Благодійної акції залишають за собою право змінювати Правила участі в Благодійній акції, в тому числі територію та строки її проведення. Інформація про зміни Правил участі в Благодійній акції розміщується на сайті https://posmishkadityam.com.ua, а також про них можна дізнатися за телефоном 063 593 62 04. Організатори Благодійної акції не несуть відповідальності у разінастання форс-мажорних обставин, таких як: стихійні лиха, пожежа, повінь, воєннідії будь-якого характеру, блокади, суттєвізміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора (-ів) Благодійної акції обставини.

* Перелік подарунків

1) нічник дитячій2) м’які іграшки3) набори шашки4) обідки на голову5) набір біжутерії6) шарики7) брелокі
 • Одесская область, г. Одесса, ул. Осипова, 33, офис 7

 • +380635936204; +380980238850

 • posmishkaditiam@gmail.com