Правила участі у Благодійній акції «Развивалки і посмішки» 

 

Правила участі у Благодійнійакції «Развивалки і посмішки» 

1)ОрганізаторамиБлагодійноїакції «Развивалки і посмішки» є Благодійний фонд «Надія на посмішку».

Місцезнаходження:Одеська область Овідіопольський район смт. Великодолинське вул. Паркова 6 кв 3

 1. Територія проведення Благодійної акції:

Українам.Одесса парк им.Т.Г. Шевченко (ракушка),

 1. Акція діє з 16.11.2019 р. по 17.11.2019 р. включно (за умови наявності матеріалов для проведення майстер класів).
 2. Метою Благодійної акції є збір коштів для надання допомоги хворим дітям, в тому числі для придбання спеціального медичного обладнання, а також підтримка громадської ініціативи надання допомоги і турботи тим, хто цього потребує, надихаючи на подібні дії всіх наших покупців.
 3. Для участі в Благодійній акції на майстер класу, в якому проходить Благодійна акція (пункт 2 Правил), необхідно внести будь яку сумму коштів у бокс. Спеціальні майстер класи можуть бути отримані у обмеженій кількості 1 майстер клас 1 благодіятелю 1 раз на добу (з метою уникнення шахрайства)
 4. Після закінчення Благодійної акції, всі грошові кошти, зібрані Благодійний фонд «Надія на посмішку». в рамках даної Благодійної акції, будуть перераховані на рахунок БФ «Надежда на улыбку»Р/рахунок 26002054222595 АТ КБ «Приват Банк» м.Київ

ЄДРПОУ 42234156 МФО 305299, яка спрямуєїх на лікування дітей, в тому числі на купівлю спеціального медичного обладнання.

 1. З метою ознайомлення учасників Благодійної акції з результатами Благодійної Акції Благодійнимфондом«Надія на посмішку» буде розміщено інформацію на сайті https://posmishkadityam.com.ua, та в соц.сетях.

 

. 8. Благодійний фонд«Надія на посмішку»сподівається за допомогою даної Благодійної акції не тільки допомогти дітям, які мають потребу в цьому, а й сприяти прояву і підтримці подібних ініціатив серед населення України.

 1. Повернення коштів за майстер класи не допускається.
 2. Організатори Благодійної акції залишають за собою право змінювати Правила участі в Благодійній акції, в тому числі територію та строки її проведення. Інформація про зміни Правил участі в Благодійній акції розміщується на сайті https://posmishkadityam.com.ua, а також про них можна дізнатися за телефоном 063 593 62 04. Організатори Благодійної акції не несуть відповідальності у разінастання форс-мажорних обставин, таких як: стихійні лиха, пожежа, повінь, воєннідії будь-якого характеру, блокади, суттєвізміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Організатора (-ів) Благодійної акції обставини.

* Перелік майстер класів

1) Майстер клас «Аплікації з фетру»2) «3д фігури»3) «Іграшка з фетру»4) «Корівка»5) «Разфарбуй статуетку»6) « Размальовки»7) «Синельної проволка» 

 

 

 • Одесская область, г. Одесса, ул. Осипова, 33, офис 7

 • +380635936204; +380980238850

 • posmishkaditiam@gmail.com