Программа «Малюнок Життя»

Проект «Малюнок Життя»

Актуальність проекту: Проект спрямований на розвиток культури художнього мистецтва, візуальної само презентації, залучення соціально активних громадян, зокрема молодого покоління до питань художнього мистецтва та благодійної діяльності спрямованої на допомогу дітям з особливими потребами, дитячим будинкам, будинкам притулку, будинкам малят.

Цілі проекту:

 1. Презентація, підтримка, мотивація розвитку молодих художників в Україні, в форматі виставки їхніх робіт, залучення і комунікації з успішними художниками і художніми студіями, галереями і т.д.
 2. 2. Залучити молоде покоління, до художньої творчості, і волонтерські руху.
 3. Показати різнобічні види благодійної діяльності різних форматів, різноманіття благодійних та соціальних ініціатив, які реалізуються на сьогоднішній день в нашій країні.
 4. Нецільової збір коштів на придбання ортопедичного приладдя для адресної допомоги особливим дітям і інше.

Завдання проекту:

 1. Привернути увагу суспільства і ЗМІ до теми благодійності і до діяльності некомерційних організацій, соціально активних компаній і добровольчих (волонтерських рухів).
 2. Розвиток комунікацій молодих художників з галереями, студіями, школами.
 3. Показати різнобічні види благодійної діяльности різних форматів, різноманіття благодійних та соціальних ініціатив, які реалізуються на сьогоднішній день в нашій країні
 4. Сприяти формуванню позитивного образу благодійності в Україні

Реалізація проекту:

1 Етап проекту:

 • Збір художніх робіт
 • Залучення художників
 • Залучення студій, арт-галерей, шкіл і т.д.

2 Етап проекту:

 • Організація виставки
 • Презентація та реалізація художніх робіт
 • Залучення ЗМІ
 • Забезпечення з зібраних коштів потреб особливих дітей

Календарный план реализации проекта

Етап 1 Сбір художніх робіт з 16.08.2010 до 16.09.2020

Етап 2 Механізм реалізації — діяльність в ході проекту з 16.09.2020 до 24.09.2020

Етап 3 Проведення виставки з 24.09.2020 до 27.09.2020Конкретні очікувані результати (кількісні та якісні), критерії оцінкиПідвищення рівня інформованості суспільства культури художнього мистецтва, візуальної само презентації, залучення соціально активних громадян, зокрема молодого покоління до питань художнього мистецтва.

Мотивація розвитку молодих художників в Україні, в форматі виставки їхніх робіт, залучення і комунікації з успішними художниками і художніми студіями, галереями і т.д.

Підвищення рівня інформованості суспільства про благодійну діяльність. ;

Підвищення рівня інформованості  у  різнобічних видах благодійної діяльності різних форматів, різноманіття благодійних та соціальних ініціатив, які реалізуються на сьогоднішній день в нашій країні.

Сприяння вихованню соціально-активного покоління, небайдужого до проблем суспільства, зокрема, до проблем благодійності;

Можливість залучення інших громадських організацій до коллаборації між собою

Систематизація волонтерської діяльності фонду, формування професійної команди допомоги фонду.

Можливий подальший розвиток проектуСистематизація волонтерської діяльності фонду, формування професійної команди допомоги фонду.Систематизація виставок у місті ОдесаМожливість обмінюватися досвідом між інших громадських організаційМожливість виконання проекту у інших містах нашої країни

 • Одесская область, г. Одесса, ул. Осипова, 33, офис 7

 • +380635936204; +380980238850

 • posmishkaditiam@gmail.com